מומחיות

תזונה פונקציונלית

תוכניות תזונה

בישול איכותי ומתכונים מובילים

דיאטה בהתאמה אישית

שינוי הרגלים

איך הכל התחיל...

ההיכרות שלי עם עולם הרפואה החלה אי שם בזמן שירותי הצבאי, שימשתי כאסיסטנטית לרופא שיניים ושם גם נפתחה עבורי הדלת לעולם הרפואה המערבית. עם השחרור מצה"ל, תוך המשך העבודה במרפאה הפרטית המובילה בארץ בתחום, למדתי נטורופתיה במכללת מדיסין ובקולג' לרפואה משלימה. את הסטאז' עברתי בבית החולים אסף הרופא במחלקה לשירותי רפואה משולבת.

 

לאחר סיום לימודי, הקמתי את הקליניקה הפרטית ובמקביל הגעתי ל"קשת מרפאות דיאטה" - קליניקה להרזיה, בתור הדיאטנית הראשית, אחראית תחום הדיאטה, לב ליבה של המרפאה.

 

בתקופה זו נחשפתי לאינספור מטופלים אשר סבלו בעיקר מהשמנת יתר. למדתי לזהות את נקודות התורפה בגופם ונתתי מקום לכשלים הפסיכולוגיים שליוו כל מטופל ומטופלת. אפיינתי פתרונות תוך סקירת תכניות אימון, בניית תפריטים וסלילת  דרך לשינוי הרגלים וכל זאת תוך מיפוי בדיקות הדם של המטופל שמולי. למדתי להקשיב, להצביע על הבעיה ולהראות שהפתרון נמצא ממש כאן, נגיש ואפשרי.

 

כיום אני מקבלת את המטופלים והמטופלות שלי בקליניקה הפרטית הממוקמת בצפון ת"א, שם אני מלווה את כולם, תמיד זמינה ותמיד איתם לאורך כל הדרך ומשתמשת בכל הכלים שרכשתי במהלך השנים שעברו, ביניהם גם קואצ'ינג- שיטת האימון האישי שמסייעת למיקוד התהליך האישי והמנטלי ודיקור ספציפי להפחתת הצורך במתוקים.

 

אני מזמינה גם אתכם להתייעצות ראשונית ולקבלת מידע נוסף. אני בטוחה שתמצאו גם אתם את אותו ערך מוסף שרק בזכותו הקליניקה שלי הפכה לבית אחד של משפחה גדולה, בריאה ומאושרת.

 

כי הבריאות בידיים שלנו , כל מה שנשאר לנו זה לתפוס אותה בשתי ידיים ולהרגיש טוב כבר עכשיו.

נטורופתית N.D - רפואה פונקציונלית

052-3989024

  • Facebook Social Icon
  • YouTube אודליה ביצ'צו

© 2023 by Odelya Bichacho. Proudly created by Dana Pinto

 

  • אודליה ביצ'צ'ו נטורופתית- פייסבוק

טלפון: 052-3989024 / 077-2259352

קהילת סלוניקי 7, תל אביב

odelyabichacho@gmail.com

,052-3989024

077-2259350