לרדת במשקל - ממחר דיאטה. חלק א

 

כמה פעמים אמרתם לעצמכם שהחל מיום ראשון אתם בדיאטה? בשבת כשישבתם עם המשפחה ושוב התפתיתם לעוגה שאמא הכינה במיוחד בשבילכם, הדהד בראשכם ש"זהו! זאת העוגה האחרונה, לפחות לשבועיים הקרובים".

 

יום ראשון הגיע, חוזרים לעבודה, שולחים את הילדים לגן, מגיעים למשרד, יש לחץ אדיר מסביבכם והטלפונים לא מפסיקים לצלצל. כבר 12:00 בצהריים ועדיין לא היה לכם זמן להכניס פירור לפה, הבטן מקרקרת...השעה 13:00, החבר'ה מהעבודה מחליטים לצאת לחצי שעה לאחת המסעדות בסביבה כי כולם כבר נורא רעבים...

אתם יוצאים עם כולם והם מחליטים להיכנס למסעדה המזרחית שנמצאת ממש ליד המשרד, כזאת שמגישים בה המון סלטים (איזה יופי אתם אומרים לעצמכם, סלט זה טוב לדיאטה!) אבל על השולחן מוגשים גם דברים נוספים: פיתות, לאפות, כדורי פלאפל ובשר על האש.

 

המלצר מגיע ולוקח הזמנות מכולם, ביקשתם חזה עוף על הגריל, היה נדמה לכם לרגע שמסתכלים עליכם מוזר, אבל אז גיליתם שעוד אנשים מבקשים בדיוק כמוכם, כי הם שמעו שחזה עוף הוא בריא ולא מכיל הרבה שומן...

המלצר עוזב את השולחן ומותיר אותו עמוס בסלטים ובכל השאר. הפיתות נראות כ"כ חמות ואתם חושבים שלא יזיק אם תנגבו מעט חומוס ולצידו סלט. המלצר טרם חזר ובינתיים בלי לשים לב כבר סיימתם פיתה שלמה וגם כדור פלאפל אחד קטנטנן, "רק בשביל הטעם" וכי הוא נראה כ"כ חם וטרי. חוץ מזה, אתם אומרים לעצמכם, פלאפל מכינים מחומוס וחומוס, כך אומרים, נחשב בריא ויש בו הרבה חלבון (רק שכחתם שהוא גם מטוגן ונטבל בלא מעט שמן...)

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Blog

Featured Posts

לרדת במשקל - ממחר דיאטה. חלק ג

June 28, 2017

1/7
Please reload

Archive
Please reload

Follow Me
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Pinterest Icon

נטורופתית N.D - רפואה פונקציונלית

052-3989024

  • Facebook Social Icon
  • YouTube אודליה ביצ'צו

© 2023 by Odelya Bichacho. Proudly created by Dana Pinto

 

  • אודליה ביצ'צ'ו נטורופתית- פייסבוק

טלפון: 052-3989024 / 077-2259352

קהילת סלוניקי 7, תל אביב

odelyabichacho@gmail.com

,052-3989024

077-2259350